Результати Запитання Склад Свідчення Подарунки Гарантія
           
 
 

У чому особливість даної гарантії?

Я читав, що Ваша гарантія діє лише один тиждень. Це правда?

Абсолютно ні. Умови нашої гарантії чітко визначені нижче.

Якщо Ви бажаєте збільшити свій пеніс, VigRX Plus™ пропонує Вам ВІЛЬНИЙ ВІД РИЗИКІВ спосіб спробувати наш препарат. Якщо VigRX Plus™ не надасть Вам тих результатів, які ми описали, Ми повернемо Ваші кошти.

Яким чином ми надаємо цю неймовірну гарантію?

Ми ВПЕВНЕНІ, що Ви залишитесь задоволеними VigRX Plus™ – тому що він дійсно працює. Якщо це не було б дійсно так, ми не змогли б дозволити собі давати таку гарантію.

Повернення вартості

Ви маєте повне право протягом 60 діб повернути продукт. Крім того, 60 діб починають відраховуватись за тиждень після замовлення. Це час добавлений з розрахунку на доставку. Таким чином, Ви можете повернути продукт протягом 67 діб, з моменту замовлення. Якщо до цього моменту Ви не будете задоволені, пришліть нам продукт і ми повернемо Вам кошти. Вартість повертається виключно при оплаті кредитною/дебетовою картою і лише на ту ж саму карту.

Що робити, якщо в мене є невідкриті упаковки?

Лише надішліть нам дві перших відкритих упаковки (Ваш 60-добовий запас) разом з залишившимися невідкритими упаковками протягом 67 діб з момента замовлення (60-добовий випробувальний період + один тиждень на повернення), і ми повернемо Вам повну вартість кожного купленого виробу за виключенням вартості на доставку та обробку.

Гарантія конфіденційності

Ваша конфіденційність перш за все. В цілях забезпечення Вашої конфіденційності Ваша посилка надсилається у звичайній упаковці.

Чому конкуренти бояться нашої гарантії?

Наша гарантія вважається найкращою на цьому ринку. До такого ступіня, що наші конкуренти постійно намагаються псувати факти про неї. Вживаючи VigRX Plus™, Ви можете бути спокійними за те, що збільшуєте свій пеніс без будь-яких ризиків. Ваше задоволення повністю гарантовано. Не ставайте жертвою дезінформації.

Гарантія VigRX Plus™ Vimax SizePro ProSolution
Строки 67 діб 60 діб 60 діб Немає гарантії при купівлі 1-2 флаконів
Подробиці Плюс 7 діб на повренення Немає додаткового часу Немає додаткового часу Мінімальна покупка – трьохмісячний запас
Висновок Найкраща гарантія на ринку Середня Середня Нижче середнього