Результати Запитання Склад Свідчення Подарунки Гарантія
           
 
 

Формула VigRX Plus™

Ще більш ефективна з 3 Новими компонентами

Завдяки додаванню трьох нових компонентів до складу VigRX Plus™ ми досягли тог, що вважалося неможливим – ми змогли досягти більш високих результатів, ніж VigRX™

Для отримання даного унікального результату ми випробували рослинні речовини, Трибестан і Даміану, разом з компонентом, якого Ви не знайдете в складі жодного аналога для збільшення розмірів пенісу - BIOPERINE®.

Чому жоден інший аналог на може порівнятися з VigRX Plus™ ?

Не зважаючи на правильну формулу складу препарату, найголовнішим фактором для забезпечення результатів являється якість компонентів. Інгрідієнти, що використовуються для виробництва VigRX Plus™, це лише найсвіжіші та найякісніші речовини, які можна знайти на ринку. Ось чому жодний інший засіб для збільшення статевого члену з присутніх на ринку не може змагатися з VigRX Plus™.

З чого складається VigRX Plus™ і як він працює?

Формула VigRX Plus™ науково розроблена для забезпечення максимально можливих результатів. Найякісніші, сильнодіючі крнцентровані афродозіаки натурального походження були зібрані з Китаю, Європи та Південної америки. Точна пропорція цих рослитнних речовин складає міцну комбінацію, що гарантує стимуляцію сексуальної активності, підтримку твердої ерекції і збільшення сексуальної насолоди. І хоча всі ці компоненти були відомі віками, важливим є те, що вони підтверджені сучасними клінічними випробуваннями. Крім того, завдяки BIOPERINE®, що входить до складу, ефективність наших компонентів виросла ще більше.BIOPERINE® (БІОПЕРИН) PIPER NIGRUM L (ЕКСТРАКТ ЧОРНОГО ПЕРЦЯ)

BIOPERINE® PIPER NIGRUM L

Доведено клінічними випробуванями: BIOPERINE® збільшує швидкість всмоктування рослинних додатків.

Проведені в США клінічні випробування довели, що BIOPERINE® безпечний для здоров`я, збільшує швидкість всмоктування речовин, з якими комбінується. Іншими словами BIOPERINE® змушує інші компоненти діяти краще.

Випробування BIOPERINE® довели, що BIOPERINE® збільшує всмоктування коензиму Q10 приблизно на 30%, а в деяких випробуваннях було продемонстровано 20-кратне підвищення біодоступності. BIOPERINE® довів свою ефективність і був відзначений декількома патентами США в якості посилювача біодоступу поживних речовин ( в тому числі патенти № 5536506, № 5744161 та № 5972382).

Окрім BIOPERINE®, до VigRX Plus™ входять наступні перевірені компоненти:


DAMIANA TURNERA APHRODISIACA

DAMIANA (ДАМІАНА) TURNERA APHRODISIACA (ТУРНЕРА ЗБУДЖУВАЛЬНА)

Даміана використовується в якості афродозіаку у Центральній та Південній Америці, з часів індійців майя. Ця рослина має більш ніж тисячолітню репутацію, як перевірений засіб збільшення сексуальної витривалості, покращення якості ерекції та посилення відчуттів при оргазмі. На даний час не проведено клінічні випробування на людях, підтверджуючи її вплив на сексуальні можливості, проте ефект підвищення сексуальної активності продемонстровано клінічними випробуваннями на мишах.TRIBULUS TERRESTRIS PUNCTURE VINE

TRIBULUS TERRESTRIS (ТРИБЕСТАН) PUNCTURE VINE (ЯКОРЦІ ЩО СТЕЛЯТЬСЯ)

Трибестан протягом декількох тисяч років використовується у Європі для лікування сексуальної дисфункції та збільшення статевого потягу. За весь час вживання побічної дії не виявлено. Клінічні досліди у Болгарії, проведені на початку 80-х років, довели ефективність трибестана в цілях покращення еректильної функції. Одним з підтверджень ефекту було підвищення лютинізуючого гармону (LH), що призводить до збільшення рівня тестостерону. Його вживання широко визнано європейським медицинським співтовариством. Популярність трибестана у Північній Америці підскочила не так давно, коли спортсмени відчули його здатність до збільшення сили та витривалості.

EPIMEDIUM LEAF EXTRACT EPIMEDIUM SAGITTATUM

EPIMEDIUM LEAF EXTRACT (ЕКСТРАКТ ГОРЯНКИ СТРІЛОЛИСТОЇ) EPIMEDIUM SAGITTATUM

Відома також як “Horny Goat Weed” (трава похітливого козла), горянка стрілолиста використовується вже декілька тисяч років для підвищення статевого потягу.

Медичні випробування виявили, що активним інгрідієнтом речовини являється ікоріїн. Ікоріїн виявляє позитивну дію на еректильну функцію. Горянка стрілолиста має ще один ефект – вона підвищує притік крові до статевого члена. Це трапляється завдяки тому, що вона підвищує рівень окису азоту в організмі, в результаті чого гладка мускулатура розслаблюється. Вона також діє в якості помірного інгібітора ФДЕ-5. Як віагра, горянка стрілолиста знижує рівень ФДЕ-5, проте не до такого ступіня, щоб спричинити побічну дію.

Досвід використання, накопичений за віки в Китаї, дозволяє лікарям вживати горянку стрілолисту для підвищення лібідо, покращення якості ерекції, відновлення сексуальної сили та підвищення рівня чуттєвості. Ноукове пояснення дії горянки стрілолистої заключається в висвободженні тестостерону, який природнім шляхом підвищує сексуальне бажання та витривалість.


CUSCUTA SEED EXTRACT SEMEN CUSCUTAE

CUSCUTA SEED EXTRACT (ЕКСТРАКТ СЕМ`Я ПОВІЛІКИ) SEMEN CUSCUTAE

Нещодавно були проведені медичні випробування для вивчення ефекту сем`я повіліки на чловіків з некроспермією (підвищеним рівнем в сперми нежиттєздатних спермотозоїдів). Результати довели більш 70%-ве збільшення кількості життєдієвих спермотозоїдів та рухливості спермотозоїдів.

Показання включають передчасну еяколяцію, білі вагінальні виділення, а також біль у нижній частині спини, часто супроводжуючій стан печінкової недостатності, що призводить до сексуальної слабкості. За допомогою сем`я повіліки збільшується фертильність у чоловіків та жінок, і в традиційних китайських фармокопеях воно вважається афродозіаком.
GINKGO BILOBA LEAF - GINKGOACEAE

GINKGO BILOBA LEAF (ЛИСТЯ ГІНКГО БІЛОБА) GINKGOACEAE (ГИНКГОВІ)

Доведено, що гінкго білоба – прекрасна живильна підтримка для розумової діяльності, високого ступіня активності організму, а також здорового стану судин кров`яної системи.

Як і повіліка, гінкго білоба збільшує судинний кровообіг, що призводить до покращення якості ерекції. Випрбування дозволяють стверджувати, що гінкго білоба діє завдяки розслабленню глодкої мускулатури у піщеристих тільцях пенісу. Більше 300 дослідів проведених протягом останніх 30 років, свідчать, що гінкго попереджує багато проблем у всьому організмі та сприяє їх старінню у випадку, якщо такі виникли раніше.

Гінкго покращує перефірійний кровообіг, насичення крові киснем, та збільшує притік крові до геніталій, благоприємно впливая на сексуальну функцію та покращуює якість ерекції. У нещодавньому дослідженні значні покращення – без будь-якої побічної дії – були зафіксовані у 78% чоловіків з сексуальними розладами, визвані причинами немедицинського походження.

ASIAN RED GINSENG - PANAX GINSENG

ASIAN RED GINSENG (АЗІЙСЬКИЙ ЧЕРВОНИЙ ЖЕНЬШЕНЬ) PANAX GINSENG

Женьшень традиційно використовується для подолання загальної слабкості та надання додаткової енергії. Він також має афродозіатичні засоби.

У відділенні урології медичного факультета Університета Услан (Асанський медичний центр, Сеул, Корея) було проведено клінічне випробування подвійним сліпим методом з метою вивчити “ефективність дії корейського червоного женшеня на еректильну дисфункцію”. Результати дослідів довели, що корейський червоний женьшень являється ефективним засобом для лікування чоловічої еректильної дисфункції.

Женьшенoзід (ginsenoside), ключовий компонент женьшеня, нормалізує кровотік у напрямку мозку та в область пенісу, а також має кров`яну- та спермообразуючі функції. Російські вчені довели, що женьшень стимулює як фізичну так і розумову діяльність, підвищує спортивні показники і благотворно впливає на статеві залози.

Використаний для лікування статевої слабкості немедичного походження і передчасній еяколяції, женьшень нормалізує кров`яний тиск, омолоджує організм і підвищує його тонус.

SAW PALMETTO BERRY - FRUCTUS SERENOAE

SAW PALMETTO BERRY (ПЛІД САБАЛЯ ПИЛЬЧАТОГО) FRUCTUS SERENOAE

Плоди сабаля пильчатого здавна відомі як сексуальний стемулятор і афродозіак.

Медичний журнал “JAMA” опублікував досліди, що демонсрують ефективність сабаля пильчатого для лікування чоловіків з симптомами доброякісної гіперплазії простати. Сабаль пильчатий дає прекрасні результати при лікуванні доброякісної простатичної гіпертрофії (ВРН). Екстракт плодів попереджує перетворення тестостерона в дегідротестостерон – гормон, який вірогідно визиває посилення ділення клітин простати, що призводить до її збільшення.

Дія плодів сабаля пильчатого являється результатом декількох процесів. Один з них – розслаблення тканин гладкої мускулатури, що призводить до посилення кровообігу. Крім того, сабаль пильчатий зупиняє активність рецепторів по андрогенам і естрогенам і може бути показаний чоловікам і жінкам для нормалізації гормонального фону. Завдяки цим гормональним ефектам, плоди рослини можуть сприяти щитовидній залозі в регулюванні сексуального розвитку, а також в нормалізації діяльності цих залоз та органів. На сьогоднішній день плоди сабаля пильчатого широко вживають в Німеччині, Канаді, Великобританії та США для профілактики захворювань простати та сечовивідних шляхів.

Найбільш широко вони використовуютсья для боротьби із збільшенням простати, проблемами сечовивідних шляхів та для загального укріплення організму. Сабаль пильчатий є одним з багатьох рослин, який вважається анаболіком, тобто сприяючих росту тканин тіла та укріплюючи їх.

MUIRA PAUMA BARK EXTRACT - PTYCHOPETALUM OLACOIDES

MUIRA PAUMA BARK EXTRACT (ЕКСТРАКТ КОРИ МУІРА ПАУМА) PTYCHOPETALUM OLACOIDES

Муіра паума використовується для відновлення сексуальної активності і для посилення сексуального бажання та потенції у чоловіків.

Доктор Жак Уейнберг з Інституту сексології в Парижі (Франція) провів дослідження 262 чоловіків, що скаржились на недостатній сексуальний потяг та не здатність відчувати чи підтримувати ерекцію. У результаті дослідження позитивний результат отримали 62% чоловіків з недостатнім лібідо. 51% чоловіків з проблемами ерекції також відчули покращення.

Нещодавні клвнічні випробування підтверджують корисні властивості Муіра Паума. На даний момент принцип дії Муіра Паума невідомий. За передчасними даними він має властивості, позитивно позначені на психологічних та фізичних аспектах статевої функції. Подальші дослідження безсумнівно проллють світло на цей рослинний екстракт, що обіцяє великий прогрес у боротьбі з еректильною дисфункцією.

CATUABA BARK EXTRACT - ERYTHROXYLUM CATUABA

CATUABA BARK EXTRACT (ЕКСТРАКТ КОРИ КАТУАБИ) ERYTHROXYLUM CATUABA

Ходять легенди про традиційне історичне вживання цієї тонізуючої рослини. За деякими даними, це – найвідоміше з усіх афродозіачних рослин Бразилії. Вважається, що регулярне вживання кори катуаби протягом деякого періоду часу спочатку визиває еротичні сни, які в подальшому супроводжуються підвищенням лібідо.

Медичні дослідження довели, що в додаток до антивірусним і антибактеріальним засобам, кора катуаби має здатність розширювати кров`яні судини. Згідно доктору Мейра Пенна, катуаба діє як стимулюючий засіб для нервової системи, що особливо важливо при лікуванні функціональної імпотенції чоловічих статевих органів.

Це тонізуючий засіб і стимулятор центральної нервової системи. Воно здавна відомо своєю здатністю надавати силу і знімати втому. Ефект найбільш яскраво проявляється у чоловіків, особливо як засіб відновлення лібідо.

HAWTHORN BERRY - FRUCTUS CRATAEGI

HAWTHORN BERRY (ЯГОДИ ГЛІДУ) FRUCTUS CRATAEGI

Ця фітохімічна речовина, має виняткові ключові профілаткичні засоби, здобувається з ягід гліду. Глід багатий на біофлавоноїди, які розширюють артерії і знімають з них напругу. Ці речовини, як міцні антиоксиданти, сприяють насиченню серця кров`ю та киснем. Це зменшує навантаження на серце, пов`язану із забезпеченням циркуляції крові, і, як наслідок, дозволяє понизити кров`яний тиск і зняти напругу з серцевого м`яза. Біофлавоноїди, укріплюють стінки судин та покращують кровообіг інших частин тіла. Також відомо, що речовини, що є в гліду, знижують рівень холестерину і кількість бляшек у артеріях.

Проведені в Німеччині досліди, де глід офіційно одобрено до вживання в фармацевтиці, показує абсолютну відсутність побічної дії в наслідок його вживання. Європейські досліди свідчать про здатність гліду покращувати кровообіг сердця і головного мозку, успішно боротися з аритмією серця, збільшувати силу серцевих скорочень та деякою мірою понижувати артеріальний тиск.

Всі компоненти виявляють вплив безпосередньо на чоловічі статеві органи, нормалізуя гормональний фон, циркуляцію крові, і впливаючи на тканини пенісу.