Результати Запитання Склад Свідчення Подарунки Гарантія
           
 
 

VigRX Plus™ FAQ

Яка різниця між VigRX ™ та VigRX Plus™?

Оригінальна формула VigRX не включає Біоперин, Трібулус та Даміана. Протягом багатьох років Даміана і Трубулус успішно використовувались для підвищення лібідо. Біоперин допомагає всім іншим інгрідієнтам краще працювати. Тому ми додали ці інгрідієнти до складу і отримали найкращий на ринку продукт для збільшення пенісу.

Чому VigRX Plus™ так добре діє?

VigRX Plus™ має в своєму складі 5 міліграм Біоперину, медично доведено що він допомогає швидше та краще діяти іншим речовинам. Саме тому цей продукт є дуже ефективним і таким що діє найшвидше.

Чи можуть виникнути побічні ефекти?

Ні. VigRX Plus™ відпускається без рецепту і безпечен для Вашого здоров`я.

На скільки довго його необхідно вживати, щоб побачити результат?

Місяць Перший
Першу зміну, що ви побачите та відчуєте, це більш подовжена ерекція. Ви також почнете відмічати збільшення пенісу в обхваті.

Місяць Другий
Все стає набагато цікавіше. Ви побачите більш суттєві зміни в зовнішньому вигляді пенісу. побачивши себе у дзеркалі ви безумовно будете здивовані. Також ви будуте відмічати подальше підвищення своєї сексуальної витривалості.

Місяць Три і Далі
В ерагованому стані Ваш пеніс виглядає та відчувається більш твердим та сильним ніж Ви коли небудь могли собі уявити.

Яка різниця між віагрою і VigRX Plus™?

VigRX Plus™ і Віагра – це два повністю різних продукту. Віагра допомагає досягнути ерекції та діє юлизько 30-45 хвилин, також вона не є натуральним продуктом та має негативні побічні дії. VigRX Plus™ - абсолютно натуральний засіб. Він не має побічних ефектів. Він потребує деякого часу щоб потрапити до Вашої системи і має чітко зазначену програму дії.

Яку дозу необхідно вживати?

Ми рекомендуємо вживати по одній капсулі двічі на день, як біологічно активну добавку. Найкраще вживати капсули під час їжі, так вони швидше потраплять до Вашого організму. VigRX Plus™ повністю натуральний і повністю безпечний. Ви можете вживати одну капсулу зранку і одну ввечорі, або ж одразу дві капсули на добу.

Кому необхідно вживати VigRX Plus™ ?

Всі чоловіки можуть приймати VigRX Plus™ якщо вони бажають підвищити своє сексуальне задоволення з рослинною формулою, що дійсно є дуже ефективною.

Це правда, що існує деяка відмінність в розмірах пенісу між білими чоловіками та афро-американцями, який розмір пенісу є середнім?

Одним з найкращих дослідів розмірів статевого члена являються Звіти Кінсі. В даній роботі стверджується, що середній розмір пенісу для білої раси населення складає 15,7 см в довжину та 9,4 см в обхваті, а для негроїдної раси – 15,9 см. В довжину та 9,6 см в обхваті. В цілому різниця в розмірах мінімальна, щоб не сказати не суттєва, і цей факт справедливий по всьому світові.

Яку гарантію я отримаю?

Ми повністю впевнені, що ви будете абсолютно задоволені нашим продуктом. Як Ви знаєте, початкову дію нашого препарату ви побачите за декілька тижднів, сожливо 4-5 тижднів – ми повертаємо повну суму коштів протягом 60 діб. Тому у Вас є шанс спробувати наш продукт і якщо ви не будете задоволені. Ми повернемо Ваші кошти. Якщо Ви купили більше 2 упакувань, ми просимо надіслати нам 2 пустих упакувння і решту.

Скільки це коштує?

VigRX Plus™ доволі недорогий засіб, вважаючи на все те, що Ви отримаєте. Замовляючи продукт на нашому сайті, Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ви швидко його отримаєте і Вам не знадобиться сплачувати митні та транспортні платежі. Весь наш товар є якісним і має відповідну необхідну українську сертифікацію. Оплата за товар здійснюється в українських гривнях.

  • Лише 670.0 грн. за 1 упаковку / місячний запас
  • Лише 1280.0 грн. за 2 упаковки / 2-х місячний запас (економія 60 грн. на упаковці)
  • Лише 1821.0 грн. за 3 упаковки / 3-х місячний запас (економія 189 грн. на упаковці)
  • Лише 2540.0 грн. за 4 упаковки / 4-х місячний запас (економія 380 грн. на упаковці)
  • Лише 2930.0 грн. за 5 упаковок / 5-ти місячний запас (економія 420 грн. на упаковці)
  • Лише 3420.0 грн. за 6 упаковок / 6-ти місячний запас (економія 600 грн. на упаковці)